Pete Davidson atgriežas raidījumā “Saturday Night Live” un atklāj, kāpēc viņš patiesībā nepiedalījās pēdējās divās epizodēs

Pete Davidson acīmredzami nebija manāms pirmajās divās Saturday Night Live’s jaunās sezonas epizodēs, tomēr viņš atgriezās šajā nedēļas nogalē un izrādās viņam bijis labs iemesls.

Stranger Things zvaigzne David Harbour atkal atgriezās SNL šovā sestdien un savā monologā skatītājus izveda caur Studio 8H, kad veda uz dienvidu pusi, atklājot portālu Upside Down pasauli vienā no studijas gaiteņiem.

Saskrienoties ar Aidy Bryant, kurš bija ieslodzīts ar vīteņošajām vīnogām un noskatījās uz Beck Bennett nokļūstot Demogorgon, tomēr visšokējošākais atklājums bija atrast Davidson vienkārši staigājot pa gaiteņiem.

“Pete Davidson? Vai šeit tu visu laiku esi bijis? “Upside Down”?” Harbour jautāja, ko Davidson vienkārši apstiprināja.

Davidson arī uzdeva visus svarīgos jautājumus, vai Harbour varonis tiešām nomira 3. sezonas beigās, uz ko aktieris atbildēja, ka nevar atklāt patiesību.

“Vienkārši skatieties šovu. Jūs to uzzināsiet nākamajā sezonā,” Harbour norādīja, ātri pārvietojoties uz nākamo sadaļu.

Vēlāk Davidson pievienojās Colin Jost un Michael Che uz “Weekend Update,” viņš piedāvāja savu viedokli par ziņoto STS slimību ārstēšanas pieaugumu, kas tiek skaidrots ar iepazīšanās lietotņu popularitāti.

“Es nododu pārbaudes uz STS visu laiku, jo izskatās, ka man ir visas šīs slimības,” Davidson joko, “un izskatās, ka esmu izveidojis pats savu.”

Embedded video

Viņš pauda arī nožēlu par neseno gonorejas pieaugumu, pēc tam, kad jau ilgāku laiku šī slimība bija arvien mazāk izplatīta.

“Vai manā paaudzē viss no jauna atdzimst?” Davidson nosmīn. “Clap un Rambo atgriezās šajā paša gadā, turklāt neviens no tiem nebija vēlams.”

Īstais iemesls, kāpēc Davidson nebija redzams pirmajās divās epizodēs, jo viņš smagi strādā pie jaunas komiksu grāmatas adaptācijas, The Suicide Squad, Atlantā. Pirmizrādē Davidsons bija uz īpašo seansu filmai Joker ar saviem Suicide Squad co-stars, ieskaitot Margot Robbie, Joel Kinnaman, Jai Courtney un citām.

SNL var tiešraidē vērot sestdienās 11:30 p.m. ET, 8:30 p.m. PT kanālā NBC.